Sesja w plenerze

Przyjemna wiosna, lato i kawałek jesieni to piękny czas na sesje plenerowe. Mogą to być zdjęcia rodzinne z dziećmi oraz dziadkami, sesja indywidualna, we dwoje dla par, czy zdjęcia ciążowe.

 

Podczas sesji plenerowych korzystam z tego co mamy w danej chwili wokół siebie. Nie wszystko da się przewidzieć i zdarzało się już tak, że zupełnie przypadkiem znaleźliśmy jakieś ozdobne krzewy czy układ słońca na który trafimy będąc już na miejscu sesji. Dlatego każda sesja zdjęciowa nieco się różni i będzie wyjątkowa na swój sposób.

Miejsce i pogoda


Pytam Was często, czy maci jakieś swoje ulubione miejsce, do którego lubicie wracać. Jeżeli nie to szukamy jakiegoś parku, pola, łąki czy jeziora w Poznaniu lub najbliższych okolicach. Ważne jest abyście powiedzieli mi jakie zdjęcia Wam się podobają. To pozwoli zachować nam spójność wizji sesji.

Jedyną przeszkodą w sesji zdjęciowej może być deszcz. Dbając o sprzęt fotograficzny nie mam wyboru – muszę ją odwołać. Najkorzystniejszą pogodą do zdjęć jest zachód słońca lub gdy niebo przykryte jest lekką warstwą chmur.

 

Jak wygląda sesja?

W fotografii rodzinnej skupiam się na emocjach pomiędzy Wami, dobrej zabawie i bliskości. Zależy mi na uchwyceniu swobody i naturalności. To Wasze dobre relacje między sobą, zapewniają cudowne ujęcia i pamiątkę na lata!

Podczas sesji indywidualnej skupiam się na pewności siebie i naturalności. Gdy schodzi z Ciebie napięcie i zaczynasz czuć się swobodnie przed obiektywem, wtedy łapię najpiękniejsze kadry!

Bliskość, namiętność i spokój. Myślę, że właśnie te słowa opisują najbardziej trafnie sesję zdjęciową dla par. Może to być także sesja narzeczeńska. To Wasze emocje pomiędzy Wami oddają piękno na zdjęciach.

Proste jak 1,2,3

Chcę sesję!

1. Skontaktuj się

Zadzwoń 727-927-097 to najszybsza forma kontaktu, jeżeli nie odbiorę to na pewno oddzwonię. Możesz też napisać maila biuro@maszstudio.pl

2. Umów termin sesji

Terminy zależne są od ilości pracy, najczęściej od kilku dni do ok 2 tyg.

3. Opłać sesję

Formy rozliczenia sesji:
– Gotówką w dniu sesji
– Blikiem w dniu sesji
– Przelewem

Dane do przelewu:
MaSz Studio Matylda Szafrańska
95 1140 2004 0000 3202 7673 8585
mBank

Opinie:

 

Pięć gwiazdek to za mało!!! To, co zgubiłam w ferworze codzienności, moje piękno :), znalazłam u Matyldy i mam, wróciło, znów je widzę:))). Ta niesamowicie wrażliwa osoba, widzi więcej i głębiej sięga, a potem uwiecznia na obrazach. Nie tylko to, co na zewnątrz, ale to, co w duszy gra. Jak chcesz zdjęcie, idź do fotografa, jak chcesz obraz siebie, idź do Matyldy! Ona złapie Twoje piękno:)))

Iza

Choć sesja zdjęciowa ma to do siebie, że najważniejsze są jej efekty, to jednak nie da się nie zauważyć, że już podczas pracy Matylda jest po prostu petardą! ? słucha klienta, dostosowuje się do oczekiwań, doradza, naprawdę to była czysta przyjemność 🙂 A same efekty również oceniam bardzo wysoko. Mówiąc krótko, po otrzymaniu zdjęć jestem bardzo zadowolony i wdzięczny 🙂 Gorąco polecam! ♥️

Leszek

Na wstępnie pragnę zaznaczyć, że byłą to moja pierwsza sesja zdjęciowa w życiu i nie ukrywam ale byłem bardzo zestresowany. Matylda ma niesamowite podejście do klienta. Potrafi łatwo nawiązywać kontakt dzięki temu od razu poczułem się bardziej swobodnie. Cała sesja upłynęła w miłej i luźnej atmosferze. Zamówiłem zdjęcia wizerunkowe, z których jestem bardzo zadowolony. Polecam gorąco.

Michał

To była moja pierwsza sesja -Kobieca � Byłam przerażona ...., ale Matylda obiecała (i dotrzymała słowa), że poprowadzi mnie przez nią bez problemu � Jest ciepłą i przyjazną osobą, czyli idealna dla tych którzy stawiają pierwsze kroki przed profesjonalnym obiektywem � To było owocne, miłe i inspirujące popołudnie! Zdjęcia są fantastyczne i na pewno niedługo zawisną na ścianie (w odpowiednim miejscu)� dziękuje za atmosferę, profesjonalizm i delicje �� Szczerze polecam, bo warto ją poznać (i jej aparat)�

Ola

 

Jestem BAAAAARDZO zadowolona z wykonania. Matylda świetnie łapie kontakt i bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu, chociaż było przed nią nie lada wyzwanie 😉 Ujarzmić dziewczyny na wieczorze panieńskim może tylko ktoś to zna się na swojej pracy a przy tym spełnia oczekiwania i świetnie się tym wszystkim bawi.Robota wykona nie na 5 a na 5++ 😉 Szczerze polecam. 😉

Agnieszka

Baaaardzo polecam sesje u Matyldy! Świetnie przygotowana do sesji, ma mnóstwo pomysłów i wskazówek. Swoją otwartością rozluźnia atmosferę. � Brałam udział w sesji razem z chłopakiem i oboje jesteśmy zachwyceni efektami! Super �

Kamila

Z całego serca polecam Matyldę każdemu kto chce mieć piękne zdjęcia. Niesamowity profesjonalizm, każde zdjęcie jest dopieszczone do maksimum. Matylda potrafi uchwycić wszystkie emocje na zdjęciu. Jednym słowem odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu ❤️

Justyna

Masz pytania? Napisz do mnie.