Scenka świąteczna

Święta to czas spędzony z najbliższymi, często tymi, których nie widzimy na co dzień. To może być także czas wyjątkowych prezentów. Mam dla Was dwie podpowiedzi na przygotowanie niespodzianek:

1. Sesja przedświąteczna
Na celu ma pomoc w przygotowaniu Wam rodzinnych lub dziecięcych zdjęć jako prezenty świąteczne. Otrzymujecie gotowe odbitki z sesji zdjęciowej, którą wykonujemy na przygotowanej scence świątecznej. Zdjęcia wystarczy włożyć w ramkę, zapakować i prezent gotowy 😉 Dla Was to będzie także świetna pamiątka świąt!

Sesje odbywają się od końca listopada do połowy grudnia – zapytaj o wolne terminy.
Cena sesji wynosi 250 zł, otrzymujecie 5 zdjęć w jpg oraz odbitki zdjęć w formacie 13×18 cm. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości zdjęć.

Dla kogo sesja?Dla kogo prezent?
-Sesja rodzinna oraz dziecięca sprawdzi się najlepiej jako prezent dla dziadków czy rodziców chrzestnych
-Kobieca sesja indywidualna to świetny pomysł na prezent dla partnera
-Sesja dla par to pamiątka dla Was w klimacie świątecznym, zdjęcia idealnie będą wyglądały np. nad Waszym łóżkiem 😉

2.Sesja poświąteczna
Cały czas w klimacie świątecznym, w nastojach świątecznych i jeszcze w gronie świątecznym.

Dla kogo sesja? Dla kogo na prezent?
Sesja kierowana jest do tych rodzin, które cenią swoich najbliższych, być może rzadko spędzają razem czas i chcą mieć wspólną pamiątkę. Voucher to dobry prezent pod choinką, jednocześnie jest to świetne zaproszenie rodziny do wspólnych zdjęć. Na sesji może pojawić się cała rodzina – dzieci, rodzice, dorosłe rodzeństwo, dziadkowie, ciocie czy kuzynostwo. Jedynym ograniczeniem jest wielkość scenki, która mieści do 4 osób na jednym zdjęciu 😉

Sesje odbywają się tylko na podstawie zakupionego wcześniej vouchera i wykonywane są 27 lub 28 grudnia, po wcześniejszym umówieniu terminu.
Koszt sesji wynosi 250 zł, otrzymujecie 5 zdjęć w formacie jpg. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości zdjęć.